Показать сообщение отдельно
Непрочитано 29.12.2020, 10:10   #14
Satyr
Эксперт
 
Аватар для Satyr
 
Регистрация: 12.11.2015
Адрес: Львів
Возраст: 41
Сообщений: 1,256
Satyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспорима
По умолчанию

Замок Кохання.

До Нового 2012 Року, залишалося пів дня.
Добре "розігріту" групу туристів, довго ловили, збирали, пакували в автобуси на парковці Палацу Шенборнів.
А попереду була ще така насичена культурна програма.
Після годинного збору, пару хвилин дороги і нова цікава зупинка.



Нам оголосили, що по маршруту ми вже відстаємо мінус дві години, і тому в нас п`ять хвилин подивитися замок і їдемо далі:



Чинаді́ївський за́мок (інша назва — Замок «Сент-Міклош») — пам'ятка архітектури XIV—XIX століть. Розташований у смт Чинадійово, що поблизу міста Мукачево Закарпатської області. Замку надано №1185 (183/0) Державного реєстру національного культурного надбання.
Замок розташований обабіч дороги, що пролягає паралельно автошляху M06. Чинадіївський замок від 2001 року перебуває в концесії у закарпатського художника Йосипа Бартоша.




Ясно, шо не було ніякої екскурсії, ми перекурили, обійшли кругом замок...



І далі в дорогу...

Мені запам`яталася якась дуже спокійна атмосфера тереторії.
Знаю, що замок взяв в аренду місцевий художник,
і навів там порядок.

Так що не проїзджайте при можливості таку цікаву місцину...

Ми поїхали далі, до мого улюбленого замку...
.... Замок Паланок

Пі.Сі. В той момент ніхто нічого не фоткав і всі фото взяті з відкритих джерел...
__________________
Свій, до свого, по своє!
Satyr вне форума   Цитата
7 пользователя(ей) сказали cпасибо: